Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

't Poldervoorntje bestaat 70 jaar

terug naar overzicht

Donderdag, 3 mei 2018

Hengelsportvereniging ‘t Poldervoorntje bestaat 70 jaar!! Op 12 mei 1948 is Hengelsportvereniging ’t Poldervoorntje opgericht en sindsdien gegroeid tot een volwassen en succesvolle vereniging waar we trots op zijn. Een vereniging die zichzelf tot een van de grootste sportverenigingen in de Noordoostpolder mag weten. 12 mei 2018 is dus de datum dat deze vereniging exact 70 jaar bestaat en dat willen we uiteraard niet ongemerkt voorbij laten gaan.

Het huidige bestuur wil alle leden en belangstellenden dan ook graag uitnodigen om onze receptie te bezoeken die wij willen houden bij restaurant Chillers te Emmeloord op 12 mei 2018 van 15.00 tot 17.30

We hopen hier onder het genot van een hapje en een drankje terug te kunnen blikken op 70 jaar geschiedenis van deze mooie vereniging.

Graag horen we vooraf even van u of u in de gelegenheid bent om te komen en met hoeveel personen u komt. U kunt dit doorgeven aan onze secretaris Jacco Gunnink. info@poldervoorntje.nl

Wij hopen u te mogen ontmoeten op zaterdag 12 mei a.s. bij Cafe restaurant Chillers, Veerplein 1, 8301 AH Emmeloord.