Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Spiegels die gemeld zijn, maar niet teruggevonden

terug naar overzicht

Vrijdag, 28 december 2018

We krijgen gelukkig veel meldingen van spiegelkarpers die we terug kunnen vinden. Helaas zijn er ook een aantal die wij niet direct terug kunnen vinden in onze database. Toch willen we jullie de foto's wel laten zien omdat we uiteraard blij zijn met iedere melding van gevangen spiegelkarpers.

`Het betreft twee mooie spiegelkarpers. de bovenste karper betreft een spiegelkarper die ruim boven de 20 pond weegt. De spiegelkarper op de tweede foto weegt 5500 gram en zwemt op de Urkervaart rond.