Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

3 spiegelkarpers op de Espelervaart

terug naar overzicht

Woensdag, 12 juni 2019

we hebben afgelopen maand ook drie vangstmeldingen van de Espelervaart mogen ontvangen. het betreft een drietal spiegelkarpers allemaal rond de 13 a 14 pond. We bijzonder om te zien dat deze spiegelkarper op verschillende plaatsen en jaartallen uitgezet zijn.Deze karper is in de Espelervaart uitgezet in 2014. sinds de uitzet is de karper 4900 gram toegenomen. dit is een toename van net iets meer dan 1 kilo in 4,5 jaar tijd. 


Deze spiegelkarper is in 2016 uitgezet in de Urkervaart en heeft ervoor gekozen om de Espelervaart op te zwemmen. Dezevis is in nog geen drie jaar tijd 5000 gram toegenomen. dit is ongeveer 1700 gram per jaar. 


Deze karper is ook in de Urkervaart uitgezet. deze karper is sinds de uitzet met 4800 gram toegenomen. dit is een gewichtstoename van ongeveer 1600 gram per jaar.