Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

25, 22 en 18 pond spiegel!

terug naar overzicht

Donderdag, 13 juni 2019

Wat een geweldige gewichten worden er inmiddels teruggemeld. De spiegelkarpers groeien flink door. De volgende drie spiegelkarpers zijn in mei gemeld. Ze zijn gevangen op de Urkervaart, Zwolsevaart en Lemstervaart. Het is heel mooi om te zien dat de spiegelkarpers zich door heel de Noordoostpolder aan het verspreiden zijn.


Dit betreft nr 43 uitzetjaar 2012 in de Urkervaart. Deze karper is teruggevangen op de Urkervaart met een gewicht van 12.700 gram. 
Op 30-09-2016 is deze karper één keer eerder gemeld bij ons. toen woog de spiegelkarper precies 10 kg.
 Betreft nr 60 uitzetjaar 2015 in de Lemstervaart. Deze spiegelkarper is terug gevangen op de Zwolsevaart. Deze karper is maar liefst 7200 gram toegenomen in ongeveer 3,5 jaar. het is de eerste melding van deze spiegelkarper.


Dit betreft nr 14 uitzetjaar 2016 Urkervaart. Deze spiegelkarper is teruggevangen op de Lemstervaart. Deze karper is sinds de uitzet maar liefst 8,3 kg toegenomen in nog geen 2,5 jaar. Deze karper is op 19-05-2018 ook eerder gevangen op de Urkervaart. Toen op een gewicht van 4500 gram.