Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

nieuwe terugvangst meldingen mei 2020

terug naar overzicht

Maandag, 11 mei 2020

We hebben afgelopen weekend weer een aantal meldingen ontvangen van Spiegelkarpers. Dank hiervoor. Voor het melden is het belangrijk dat de linker flank van de spiegelkarper op de foto gezet wordt. deze foto kunt u vervolgens melden op www.karpernop.nl of mailen naar info@poldervoorntje.nl.

Karper 1

betreft nr 115 uitzetjaar 2016 in de Urkervaart. deze karper is ook weer gevangen op de Urkervaart. De karper is 3,5 jaar tijd maar liefst 4900 gram gegroeid. 


Karper 2. 
dit betreft nr. 97 uitzetjaar 2012. deze karper is 7,5 jaar tijd 7300 gram toegenomen. bijna 1 kg per jaar. 


Karper 3. 
Dat de karper goed groeien blijkt ook wel uit onderstaande foto. dit betreft karper nr 17 uitzetjaar 2014 in de Espelervaart. deze karper is terug gevangen op de Lemstervaart. De gewichtstoename is 8600 gram in 5,5 jaar tijd. Karper 4.
Deze karper kunnen wij niet terugvinden. De linkerflank is niet duidelijk. Wel is dit een mooie karper om te zien. Qua gewicht zit deze Spiegelkarper op 6 kilo. Daarmee zal dit een karper zijn die waarschijnlijk in 2016 of 2017 is uitgezet. beide uitzedttingen waren in de Urkervaart. Deze spiegelkarper is terug gevangen in de Lemstervaart.